Tiskovou mluvčí Sazky se stává Veronika Diamantová

úterý, 21. září 2021, 07:30 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Na pozici tiskové mluvčí společnosti Sazky nahrazuje Veronika Diamantová Václava Friedmanna.

Veronika Diamantová, zdroj: Sazka

Veronika Diamantová, zdroj: Sazka

Na pozici tiskové mluvčí Sazky od 20. září nastupuje Veronika Diamantová, která povede externí komunikaci, PR a media relations loterní jedničky. Ve funkci nahrazuje Václava Friedmanna, který ze společnosti odchází.

Sazka udělala změny své organizační struktury. Zrušila Divizi komunikace a role tiskového mluvčího spolu s týmem externí komunikace bude nyní nově spadat přímo pod generálního ředitele. „Věřím, že změnou se ještě více otevřeme a staneme se tak srozumitelnější nejen pro média, naše hráče, ale i pro širokou veřejnost,“ komentuje změnu tiskového mluvčího Aleš Veselý, generální ředitel Sazky. 

Veronika Diamantová v komunikaci Sazky působí od roku 2014. Během této doby vedla řadu projektů a v posledním roce se věnovala zejména zodpovědnému hraní a projektu Hraj s rozumem, za jehož komunikační strategií stála. „Zodpovědné hraní zůstává pro Sazku jedním z klíčových témat nejen v oblasti komunikace, takže svůj vhled do problematiky vnímám jako velký benefit. Sazka je silná a úspěšná značka, která má obrovský záběr aktivit, ať už jsou to témata týkající se přímo produktů – her, losování a výherců –, tak i podpory českého sportu, kde Sazka hraje významnou roli,“ vysvětluje Diamantová.

Před Sazkou pracovala Veronika Diamantová v České televizi téměř sedm let jako ekonomická redaktorka, na pozici moderátora pak byla k vidění ve zprávách a v pořadu Ekonomika ČT24. Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

-stk-