Vedení agentury MediaSentics se ujme Lenka Auerová

čtvrtek, 9. září 2021, 16:05 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Na pozici CEO agentury MediaSentics nastupuje Lenka Auerová. Klientský servis povede Kateřina Uhrová.

Zleva: Lenka Auerová, nová CEO agentury MediaSentics, a Kateřina Uhrová, jež povede klientský servis, zdroj: MediaSentics.

Zleva: Lenka Auerová, nová CEO agentury MediaSentics, a Kateřina Uhrová, jež povede klientský servis, zdroj: MediaSentics.

Digitální agentura MediaSentics, kterou na jaře letošního roku založili Ondřej Kutiš s Michalem Majnušem, rozšiřuje svůj tým. Na pozici CEO od září nastupuje Lenka Auerová. Za úkol bude mít naplnit vizi digitální konzultační agentury nové generace. Společně s ní přichází Kateřina Uhrová, která povede klientský servis. Zakladatel agentury a její dosavadní ředitel Ondřej Kutiš se bude nadále věnovat především rozvoji agentury a klientů z pohledu nových technologií a datových služeb.

Lenka Auerová bude mít na starosti celkovou strategii, nový byznys a integraci dalších digitálních konzultačních služeb, které chce agentura do konce roku nabízet. „Během října zfinalizujeme vstup silného investora, díky kterému získáme kapitál, zázemí a přístup k know-how na další rychlý rozvoj agentury. Kromě výrazného personálního posílení nás čeká fúze několika existujících firem do jedné agenturní skupiny. Do konce roku vytvoříme konzultační agenturu s komplexní nabídkou služeb, která pokryje všechny klíčové oblasti digitálního byznysu,” naznačuje další směřování MediaSentics nová ředitelka.

MediaSentics má v portfoliu více než deset klientů a její šestičlenný tým se od května rozšířil na současných 24 lidí. Do konce roku se díky fúzi tým rozšíří o další stovku zaměstnanců. Se vznikem nové konzultační skupiny souvisí i chystaný rebranding. Nová značka má podle Lenky Auerové lépe odrážet vizi agentury. Její spuštění plánuje společně s oznámením investora v říjnu.

Kromě Lenky Auerové se k týmu MediaSentics od září přidala Kateřina Uhrová. V roli ředitelky klientského servisu bude mít na starosti celý accountský tým a řízení vztahů s klienty včetně procesního nastavení vzájemné spolupráce. Obě téměř deset let spolupracovaly v digitální agentuře Adexpres.

-stk-