Aukro dává v dlouhodobé kampani „věcem nový život“

středa, 20. října 2021, 12:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Aukro startuje novou dlouhodobou kampaň. Chce s ní oslovit i mladší generaci.

Zdroj: Repro YT Aukro

Zdroj: Repro YT Aukro

České online tržiště Aukro spouští novou dlouhodobou kampaň „Au! Wau! Dejte věcem nový život“. Cílí na střední a mladší generaci řešící svízele spojené s přebytečnými věcmi, které mají doma. Zároveň chce podpořit značku, jež je optimistická a pozitivní, šíří radost z prodeje i nákupu a napomáhá udržitelnému životnímu stylu. 

„Aukro je na trhu 18 let a brand potřebuje osvěžit. Cílem je Aukro především připomenout a učinit ho relevantní cílové skupině. Chceme tak nyní oslovit i mladší generaci, která si zařizuje první byt, mladé rodiny s dětmi, kde se hromadí věci, které už nepotřebují, a také kutily, kteří mají doma různé poklady. Chceme, aby se Aukro stalo první volbou pro prodej nepotřebných věcí a ulovení aktuálně potřebných nejen pro domácnost, garáž či zahradu, ale i jen tak – pro radost či sběratelskou vášeň. Chceme Aukro asociovat s radostí ze zbavení se přebytečného i s radostí z nabytí nového. Koncept Au! Wau! přináší výraznou a dynamickou komunikaci, motivuje k akci. Hodně věříme i na český humor,“ popisuje Jan Sadílek, CEO Aukra. 

 

Kampaň startuje 20. října, ale poběží i v příštím roce. Objeví se v televizi, na internetu a sociálních sítích. Využije také rádio spoty, YouTube a display reklamu.

Kreativu vytvořila agentura Werk Camp. Produkci zajistila společnost Filmservice. Režie se ujal Štěpán Vodrážka.

-stk-