Dm drogerie uvádí dvě nové značky Ivorell a Legstra

pondělí, 25. října 2021, 14:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Dm drogerie představuje dvě nové privátní značky, minerální nápoje Ivorell a ponožky z dřevěných vláken Legstra.

Nová značka Ivorell nabízí čtyři druhy minerálních vod, zdroj: dm drogerie

Nová značka Ivorell nabízí čtyři druhy minerálních vod, zdroj: dm drogerie

Síť drogérií Dm drogerie market uvádí na trh dvě nové privátní značky, minerální nápoje Ivorell a ponožky z dřevěných vláken Legstra.

Minerální vody Ivorell jsou v regálech dostupné od začátku října. Řada obsahuje čtyři minerální vody a jednu vodu s příchutí citrónu. Zákazník má na výběr z vod neperlivých, sycených či jemně sycených. Vody jsou stáčeny v oblasti německého národního parku Hunsrück-Hochwald do lahví vyrobených ze 100% rPET, tedy z recyklátu nebo recyklovaného plastu. 

„S novou privátní značkou Ivorell rozšiřujeme sortiment o další, velmi vyhledávanou kategorii nápojových produktů. Reagujeme tak na přání našich zákazníků, kteří si díky širší nabídce minerálních vod mohou podle svých preferencí vybrat, jaké osvěžení si zvolí,“ říká Martina Horká, jednatelka společnosti dm drogerie markt.

Druhá značka, textilní zboží značky Legstra bude od začátku listopadu dostupné jak v kamenných prodejnách, tak na online shopu dm.cz. Nová řada nabízí punčochy a ponožky. Vzory a barvy se budou každou sezónu obměňovat. V létě například přibude kolekce nízkých ponožek s klasickými květinovými vzory nebo i leopardími potisky.

„Při vývoji naší nové značky jsme věnovali zvláštní pozornost trvalé udržitelnosti. Proto jsou tkaniny vyrobeny z obnovitelných surovin nebo z recyklovaných přízí,“ dodala Martina Horká. 

Ponožky z celulózových vláken Tencel™ Lyocell jsou vyrobeny ze dřeva, díky tomu absorbují vlhkost a pomáhají regulovat tělesnou teplotu. V sortimentu Legstra lze najít i ponožky řady Ecolife, jejichž složení obsahuje 85 % ověřené směsi recyklované bavlny. V případě nových punčoch pochází příze z recyklovaného nylonového vlákna a splňují požadavky trvale udržitelné výroby.

Od listopadu bude mít dm v nabídce celkem 28 vlastních značek. Podíl privátních značek na celkovém sortimentu (počet zalistovaných produktů) je 30,14 %.

Dm drogerie mění vedení, odchází Gerhard Fischer

pondělí 4. října 2021

-zue-