Hanzal sestavil tým interní mediálky Czech News Center

úterý, 26. října 2021, 15:50 Aktuality, Lidé, Reklama MediaGuru

Czech News Center ohlásil letos záměr vybudovat interní mediální SMB agenturu. Řízení se ujal Martin Hanzal, bývalý CEO Mindshare, který teď představil její tým.

Tým interní mediální agentury CNC, zdroj: Czech News Center

Tým interní mediální agentury CNC, zdroj: Czech News Center

Na pozici seniorních konzultantů pro komunikační strategie nových klientů SMB mediální agentury společnosti Czech News Center (CNC) nastoupili Viktor Šušnyák a Katarína Chytrá. Oba byli 11 let součástí oddělení klientského servisu a mediálního plánování v Mindshare.

Plánovací tým na pozici account manažera doplnila Markéta Klečková, která dříve působila také v Mindshare, kde řídila správu a plánování online kampaní.

Řízení performance aktivit se ujal Jiří Siegel a jeho úkolem je rozvíjet služby výkonnostního marketingu a začlenit je do standardní nabídky CNC. Siegel tak rozšířil své působení v CNC, kde už dva roky pracoval jako key account manager. Přišel z agentur Adexpres a Fragile.

Agendu programatického nákupu si vzali na starost seniorní konzultanti Nikola Šéfrová a Jan Lukáč. Navázali tak na předchozí kariéru v Adexpres.

Nový tým už zahájil spolupráci například se společností Body color, kde se podílí na kampaních značek Vitex a HB Body, či se start-upem Anyrent. Stará se také o celkovou komunikaci Trade Centre Praha, včetně komplexní správy sociálních sítí Pražských náplavek. 

„CNC založilo vlastní agenturu s cílem nabídnout přímým klientům komplexní řešení jejich marketingových a komunikačních potřeb. Nejčastěji jde o menší a střední firmy, které doposud o využití služeb mediálky z různých důvodů ani neuvažovaly. Mým cílem bylo sestavit full-servisové oddělení, které klientům přinese další přidanou hodnotu, vhodně doplní stávající portfolio služeb CNC, a interně podpoří zejména obchodníky v regionech,” uvedl Martin Hanzal. Ten působil většinu své kariéry v Mindshare, poslední tři roky z pozice CEO, část z ní i v GroupM, kde vedl oddělení programatického nákupu.

-mav-