Komunikaci Porsche Inter Auto CZ vede Katarína Ardová

úterý, 12. října 2021, 16:30 Aktuality, PR, Marketing, Lidé MediaGuru

Importér vozů Porsche do České republiky má novou komunikační manažerku. Stala se jí Katarína Ardová.

Katarína Ardová, zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Katarína Ardová, zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Oblast marketingu, PR a CRM importéra vozů Porsche do České republiky, společnosti Porsche Inter Auto CZ, povede Katarína Ardová. Doplnila tak manažerský tým pod vedením Jana Sedláčka, do kterého nedávno nastoupil také Josef Nastoupil coby Business Development Manager.

Na sklonku loňského roku jsme si stanovili cíl zdvojnásobení prodeje Porsche v horizontu pěti let. Do vývoje nám sice nečekaně zasáhla pandemie a aktuální problémy s čipy, nicméně maximálním nasazením všech prostředků se nám zatím daří růstový trend zachovat a rozšiřovat také naše personální zajištění,“ komentuje Jan Sedláček, výkonný ředitel importu Porsche do ČR, společnosti Porsche Inter Auto CZ. 

Kromě nové marketingové/PR&CRM manažerky se tým importu značky Porsche do České republiky nedávno rozšířil o nového Business Developement Managera Josefa Nastoupila, který má v kompetenci vznik nového showroomu Porsche v Praze a globální růst sítě Porsche v rámci celé České republiky.

„Prodejní růst je pro celý náš tým velkou výzvou a těší mě, že se aktuálně můžeme opřít o naše nové modely. Hodně si slibujeme zejména od nejnovějšího modelu Macan, kterým bychom chtěli oslovit nové zákazníky,“ dodává Ardová. Právě Macan III nyní přichází na český trh jako jeden z pilířů postupného zvýšení prodejů značky Porsche. Těm zatím stabilně vévodí SUV Cayenne, následované řadou 911 a také elektrickým modelem Taycan, včetně letošní novinkové verze Cross Turismo. Za leden až září 2021 značka Porsche v ČR registrovala 320 vozů, což znamená meziroční nárůst o více než 12 %.

Se stoupající tendencí souvisí rovněž prodejní a servisní zajištění, které prochází postupnou obměnou a rozvojem. Plánované je otevření rekonstruovaného Porsche Centra Praha na Proseku, začátkem roku 2022. Další prodejní a servisní místa Porsche budou následovat jak v Praze, tak v Brně, Ostravě či Plzni.

-stk-