Mall.cz letos startuje Black Friday o osm týdnů dříve

pondělí, 11. října 2021, 10:30 Aktuality, Internet & Mobil, Retail MediaGuru

Mall.cz spouští Black Friday s předstihem o 8 týdnů dříve, nabídne slevy až 75 %. Za pomoci automatizovaných nástrojů budou slevy průběžně kontrolovány, aby nedocházelo k umělému zdražení před jejich uvedením.

Klíčový vizuál slevové akce Mall.cz. která poběží kromě Česka také na Slovensku, v Maďarsku a Polsku, zdroj: Mall.cz

Klíčový vizuál slevové akce Mall.cz. která poběží kromě Česka také na Slovensku, v Maďarsku a Polsku, zdroj: Mall.cz

České internetové tržiště Mall.cz letos spustilo Black Friday akci s výrazným předstihem osmi týdnů. Ti, kteří od 8. října až do půlnoci z 24. na 25. listopadu nakoupí, budou zařazeni do slosování o milion korun. Výherce bude e-shop vybírat každý listopadový pátek. V Česku rozdá celkem 4 mil. korun. Slevová akce vyvrcholí 28. listopadu.

„Vánoce jsou pro značnou část lidí zbytečně spojené se stresem. Letos navíc může být tlak ještě umocněn problémy v globálním dodavatelském řetězci, které mohou způsobovat zpoždění dodávek a dočasnou nedostupnost konkrétních dárků. V Mallu jsme se proto rozhodli spustit Black Friday již 8. října,“ říká Martin Komora, marketingový ředitel Mall Group.

Mall.cz plánuje letos slevy ve výši několik desítek procent, přičemž největší až do výše 75 %. Budou se týkat několika tisíc výrobků napříč sortimentem, od elektroniky a domácích spotřebičů přes hračky a oblečení až po sortiment pro domácí zvířata. Do nabídky budou postupně každý den přidávány další zlevněné produkty. Některé slevy jsou ovšem časově omezené na několik hodin.

Slevové akce poběží kromě Česka také na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. V Chorvatsku a Slovinsku Black Friday startuje o týden později. Kampaň pak vyvrcholí na konci listopadu. Všechny slevy jsou přitom za pomoci automatizovaných nástrojů průběžně kontrolovány, aby bylo zaručeno, že před uvedením zboží do slevy nedošlo k jeho umělému zdražení. Zákazníci mohou letos vybírat z více než 2,5 mil. produktů.

Kreativní koncept a animované spoty vznikly spoluprací marketingového týmu Mall.cz s kreativním ředitelem Pavlem W. Přibylem a produkcí internetové televize Mall.TV. Animaci režíroval Radovan Surý s animačními studii BareBear production a PFX. V televizi bude vždy nasazen taktický produktový spot se stopáží 20 vteřin, poběží na kanálech Nova Group. Voiceover a hlas slona patří herci a dabéru Michalu Holánovi. Kampaň je 360stupňová a objeví se v televizi, tisku, outdooru, na internetu a sociálních sítích. Doplní ji komunikace na výdejních místech a Mall Shopech.

Význam online tržišť roste, usnadní prodej do zahraničí

pátek 17. září 2021

-zue-