Milka uvádí nové příchutě, Opavia sušenky Spekulky

čtvrtek, 21. října 2021, 11:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značky Milka a Opavia z portfolia společnosti Mondelēz International uvádí na trh novinky.

Opavia uvádí skořicové sušenky Spekulky, zdroj: Mondelēz International.

Opavia uvádí skořicové sušenky Spekulky, zdroj: Mondelēz International.

Společnost Mondelēz International uvádí na trh produktové novinky pod svými značkami Milka a Opavia. Milka představuje nové příchutě čokolády, například s popcornem, kávou, karamelem nebo jablečným koláčem. Opavia rozšíří svou nabídku o skořicové sušenky Spekulky. 

„Tento podzim budeme nově nabízet malé tabulkové čokolády v limitované edici a v neobvyklých chuťových kombinacích. Pro milovníky kávy jsme připravili příchuť Milka Coffee & Cookie. Podzim a pečení u babičky připomene příchuť jablečného koláče, sušenek a karamelu. Atmosféru domácího bijáku dokreslí čokoláda Milka s příchutí popcornu,“ popisuje Lenka Čermáková, ředitelka marketingu společnosti.

Opavia přichází se Spekulkami, jež se inspirovala tradičními nizozemskými skořicovými sušenkami Speculaas, které se pekly na Mikuláše. „Spekulky se zařadí vedle nejoblíbenějších Opavia sušenek jako Esíčka, Koka a Derby,“ přibližuje Jozef Tomečko, manažer značky Opavia, s tím, že novinka se bude hodit ke kávě či čaji, ke konzumaci s kamarády nebo rodinou.

-stk-