Panasonic se spojuje s Ondřejem Brzobohatým a skupinou Lake Malawi

čtvrtek, 14. října 2021, 15:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Panasonic zahájila novou marketingovou kampaň se známými osobnostmi z řad českého showbyznysu.

Lake Malawi, zdroj: Panasonic, Evil Friends

Lake Malawi, zdroj: Panasonic, Evil Friends

Společnost Panasonic zahájila novou marketingovou kampaň se známými osobnostmi z řad českého showbyznysu. Značce Technics a jejím bezdrátovým sluchátkům propůjčil své jméno hudební skladatel, herec a zpěvák Ondřej Gregor Brzobohatý. Ambasadorem party speakerů Panasonic z rodiny TMAX se stala hudební skupina Lake Malawi.

Ondřej Gregor Brzobohatý se v rámci marketingové kampaně značky Technics objeví jak na vizuálech pro online podporu, tak i v kompletní in-store komunikaci, ve video spotech a upoutávkových rozhovorech. Propagovat bude zejména nová sluchátka AZ60 a AZ40.

„Hledali jsme osobnost, která Technics připomene nejen stávající základně fanoušků Technics, ale zároveň zasáhne i skupinu mladších, kteří o této legendární značce doposud moc nevěděli. Ondřej, podle nás, skvěle vystihuje hlavní přednosti značky Technics, kterými jsou brilantní zvuk, luxusní design a prověřená japonská kvalita,“ uvedl Martin Jedlička, Head of Marketing Communication Panasonic.​

Ondřej Gregor Brzobohatý s kapelou, zdroj: Panasonic, Grep

Ondřej Gregor Brzobohatý s kapelou, zdroj: Panasonic, Grep

Naopak kategorii party speakerů podpoří anglicky zpívající česká kapela Lake Malawi, která se před dvěma lety prosadila na hudební soutěži Eurovision Song Contest. Reproduktory jsou vyhledávanou značkou zejména u mladší generace. V rámci marketingové kampaně bude proto značka cílit hlavně na sociální sítě prostřednictvím video spotů. „Pokračujeme v naší dlouhodobé strategii zaměřené na komunikace pro Generaci Z. Proto jsem se rozhodli zahájit spolupráci s Lake Malawi, jejichž tvorba zasahuje cílovou skupinu zákazníků Party speakerů Panasonic naprosto přesně. Lake Malawi a Panasonic spojuje láska v hudbu, originalitu a nezávislost. Věřím, že takoví jsou i naši GEN Z zákazníci,“ dodává Martin Jedlička.

Fotografování Lake Malawi měla na starost agentura Evil Friends. O fotografování Ondřeje Gregor Brzobohatého se zase postarala agentura Grep.

-mav-