Ředitelkou komunikace ČOV je Barbora Žehanová

čtvrtek, 7. října 2021, 15:00 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Dosavadní tisková mluvčí ČOV Barbora Žehanová střídá po čtyřech a půl letech Tibora Alföldiho.

Barbora Žehanová, zdroj: ČOV

Barbora Žehanová, zdroj: ČOV

Komunikaci Českého olympijského výboru (ČOV) bude nově řídit Barbora Žehanová. Dosavadní tisková mluvčí ČOV střídá Tibora Alföldiho, jenž na tomto postu po čtyřech a půl letech končí po dohodě s vedením ČOV.

Barbora Žehanová pracovala třináct let jako sportovní redaktorka MF Dnes, iDnes.cz či v deníku Sport. V ČOV působí od roku 2014, věnovala se programu mladých novinářů na Olympiádě dětí a mládeže, PR Olympijského parku na Letné a programů Česko sportuje a Sazka Olympijský víceboj. Působila jako press attaché na olympijských hrách 2016, 2018 a 2020 i na dalších olympijských akcích, od roku 2017 je tiskovou mluvčí.

Tibor Alföldi před svým působením v ČOV pracoval 18 let jako sportovní reportér České tiskové kanceláře a jako žurnalista absolvoval čtvery letní a jedny zimní olympijské hry. Ve své roli na ČOV byl v Pchjongčchangu 2018 a v Tokiu 2020. Stál mimo jiné u zrodu nové fotobanky ČOV, u sjednocení komunikace na všech platformách včetně nového webu olympijskytym.cz či projektu czechteam.tv. 

-mav-