Regionální Deník uvede podzimní verzi Nákupního týdne

pondělí, 18. října 2021, 07:15 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství Vltava Labe Media (VLM) spustí v týdnu od 8. do 14. listopadu 2021 podzimní verzi akce Deník Nákupní týden.

Zdroj: MediaGuru.cz

Zdroj: MediaGuru.cz

Vydavatelství Vltava Labe Media (VLM) spustí v týdnu od 8. do 14. listopadu 2021 podzimní verzi akce Deník Nákupní týden. Akce se koná dvakrát ročně: na jaře a na podzim.

Akce umožňuje obchodním partnerům podpořit prodej svých služeb nebo produktů, a to formou slevových nabídek, které jsou ve formě kuponů zveřejněny ve všech 70 vydání Deníku a Deníku Extra, v magazínu Deník Bydlení, v časopisech Překvapení, TV mini, TV star, Týdeník Květy, Vlasta a v aplikaci Bon. Díky tomu mohou oslovit až 5 milionů potenciálních zákazníků.

Čtenáři vybraných titulů mají možnost získat slevové kupony nebo kódy na nákupy ve vybraných kamenných prodejnách a e-shopech po celé České republice. Kupony jsou k dispozici také online na webu Nákupního týdne: nakupy.denik.cz.

„Nákupní týden je na trhu již třetím rokem a každoročně se zvyšující počet zapojených partnerů nám neustále potvrzuje, že právě takovýto event s regionálním cílením na trhu chyběl a že v něm má smysl pokračovat. Oproti loňským ročníkům jsme navíc na jaře nabídku kuponů do kamenných prodejen rozšířili také o kupony do e-shopů, což se nám velmi osvědčilo především v době, kdy naši čtenáři mohli nakupovat výhodněji i z pohodlí domova,“ uvedl k akci Petr Marek, člen představenstva VLM zodpovědný za aktivity Deníku.

-mav-