Smoothie Gusty je partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno

sobota, 23. října 2021, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Gusty, výrobce instantních smoothie nápojů a hotových instantních jídel, se stal zlatým partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno v Extralize.

Zdroj: Gusty

Zdroj: Gusty

Gusty, výrobce instantních smoothie nápojů a hotových instantních jídel, se stal zlatým od první poloviny října partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno v Extralize ledního hokeje. Maskotkou značky je ilustrovaná dívka Augustyna, která je nyní k vidění na zadní straně dresů kladenských hokejistů.

„Spolupráce s novým partnerem mi musí vždy dávat smysl a tím, že gusty vyrábí zdravé smoothie nápoje, tedy něco, co si dávám každý den, je výborné, že máme v této těžké době další podporu,“ uvádí Jaromír Jágr majitel klubu Rytíři Kladno.

Zdroj: Gusty

Zdroj: Gusty

Instantní smoothies jsou podle výrobce 100% přírodní a bez přidaných látek. V nabídce je i řada kompletního jídla, která je vyvinuta tak, aby dokázala nahradit oběd nebo večeři. Jednotlivé gusty produkty lze kombinovat a dají se využít třeba i při vaření.

Český hokej dlouhodobě podporuje například obchodní řetězec Kaufland, který je partnerem nejen hokejového národního týmu mužů či nejvyšší hokejové soutěže, ale také mládežnických projektů, univerzitního hokeje, ženského hokeje nebo události jako Zlatá hokejka. 

Kaufland se stává oficiálním partnerem českého hokeje

středa 30. října 2019

-zue-