TV pohoda dala do prodeje zimní křížovkářský speciál

středa, 27. října 2021, 07:30 Aktuality, Tisk MediaGuru

Od úterý je v prodeji zimní křížovkářský speciál časopisu TV pohoda, který vydává společnost JIK-05.

Zdroj: JIK-05

Zdroj: JIK-05

Poslední letošní křížovkářský speciál vydala společnost JIK-05, vydavatel televizního týdeníku TV pohoda, v úterý 26. října. Jedná se o tradiční čtvrtletní křížovkářský speciál kombinující čtení, křížovky a další luštění i osm stránek s více než 70 recepty a tipy pro pozdně podzimní i zimní vaření a pečení. Obsahuje desítky stránek křížovek, sudoku, osmisměrek a dalšího luštění, včetně dvoustránky pro děti i stránku horoskopů pro rok 2022.

Speciál vyšel v nákladu 115.000 výtisků. 15.000 výtisků dostanou jako dárek zdarma všichni předplatitelé TV pohody a ostatní náklad je distribuován v prodejní síti PNS.

„Všechny letošní speciály se prodávaly velice dobře, prodej speciálu Léto i Podzim překročil hranici 70.0000 prodaných výtisků,“ říká jednatel vydavatelství Jiří Kašpar. „Prodej zimního speciálu vidíme ještě optimističtěji – vloni se jej podařilo prodat více než 81.000 výtisků. Naši čtenáři nám potvrzují, že kombinace zajímavého čtení, luštění a receptů je pro ně zajímavá. Za jejich zájem a věrnost jak o náš televizní týdeník TV pohoda, který má více než 320.000 čtenářů, tak i naše křížovkářské speciály jim v dnešní složité době moc děkujeme,“ dodal Kašpar.

-mav-