Zalando se spojuje s platformou Not Just a Label

pátek, 15. října 2021, 15:40 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Zalando představuje ve spolupráci s designérskou platformou Not Just a Label více než 35 luxusních značek.

V rámci spolupráce Zalanda s platformou Not Just a Label na e-shopu představí svou kolekci i Jan Černý, zdroj: Zalando.

V rámci spolupráce Zalanda s platformou Not Just a Label na e-shopu představí svou kolekci i Jan Černý, zdroj: Zalando.

Módní e-shop Zalando navázal v rámci svého projektu Zalando Designer partnerství s designérskou platformou Not Just a Label. Ve spolupráci s ní bude postupně představovat vybrané začínající i etablované designéry, kteří budou zařazeni do nabídky. Objeví se tam například Abodi, Buki Akomolafe, Sabato Russo nebo čeští Shoedaism, Jan Černý a Tereza Rosálie Kladošová. 

„Zdvojnásobujeme nabídku Zalando Designer rozšířením značek a sortimentu s cíleným on-site zážitkem. Společně s našimi partnery, jako jsou Not Just A Label, se chceme zaměřit na růst rozličných a diverzních designérů a luxusního sortimentu, a rádi bychom tak přispěli k pozitivní změně u našich zákazníků,“ popisuje Anaheta Metghalchi von Berenberg, Buying Director Zalando Designer. 

Platforma Not Just a Label (NJAL) vznikla v roce 2008 a od té doby působí jako výkladní skříň moderní luxusní módy z celého světa. Reprezentuje přes 50000 designérů z více jak 150 zemí světa, zařazuje kolekce, které jsou vyráběny udržitelněji, a podporuje lokální komunity a řemeslnou dovednost. Zákazníci Zalanda nyní mohou najít nabídku NJAL ve dvou kategoriích – „Ikony zítřka“ s kolekcemi nastupující generace designérů dámské módy a „Radikální vize módy“, která oslavuje výjimečný styl a osobitý design.

Jan Černý na Zalandu uvádí kolekci, kterou inspirovala touha po návratu k přírodě. Tereza Rosálie Kladošová si zase ve své kolekci doplňků pro podzim a zimu 2021 pohrála s barvou a strukturálními prvky. 

-stk- ​​