Ambasadorkou značky Miele v Česku je Ester Ledecká

úterý, 30. listopadu 2021, 17:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Miele uzavřelo s dvojnásobnou olympijskou šampionkou kontrakt o marketingové spolupráci na tři roky.

Ester Ledecká, zdroj: Miele

Ester Ledecká, zdroj: Miele

Společnost Miele, výrobce přístrojů pro domácnost i profesionální provozy, navázala spolupráci s českou snowboardistkou a alpskou lyžařkou Ester Ledeckou.

Miele uzavřelo s dvojnásobnou olympijskou šampionkou kontrakt o marketingové spolupráci na tři roky. Zahrnuje sociální sítě i kampaň, která bude probíhat během zimní lyžařské sezony.

„Miele si své ambasadory vybírá vždy velmi pečlivě. U Ester Ledecké rozhodly nejen její fantastické sportovní úspěchy, ale také její mimořádná pracovitost a cílevědomost, které ji dovedly mezi absolutní světovou špičku. To velmi dobře koresponduje s mottem společnosti Miele, které vyznává od svých počátků v roce 1899,“ sdělil Tomáš Abraham, generální ředitel Miele pro ČR a SR.

Svou první práci pro Miele absolvovala Ester Ledecká jako host v pořadu Zdeňka Pohlreicha Doma jako šéf, natáčeného v Miele Experience Center v Praze. 

Před odletem Ester Ledecké do rakouského Söldenu na Světový pohár v alpském lyžování vznikly i snímky pro plánovanou kampaň, jejichž autorem je Ondřej Pýcha.

-mav-