Cereálie Lion se spojují s youtubery MenT a Gogo

úterý, 2. listopadu 2021, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka cereálií Lion od Nestlé se ve své kampani propojují s youtubery z prostředí gamingu a e-sportu.

Zdroj: Lion/Nestlé

Zdroj: Lion/Nestlé

Lion, značka cereálií z portfolia společnosti Nestlé, komunikuje online kampaní, v níž se spojuje s youtubery MenT a Gogo.

„Lion cereálie podporují lidi v tom, aby svůj život žili v Lion stylu. Znamená to být odvážný a najít si svou vlastní cestu k tomu, jak obyčejné věci proměnit v něco nevšedního,“ popisuje positioning produktové značky Dominika Rajnohová, Junior Brand Manager Nestlé, a pokračuje: „Pro spolupráci s youtubery jsme se rozhodli z toho důvodu, že skvěle dokážou myšlenku kampaně zasadit do lokálního kontextu a svým sledujícím tak předat opravdovou podstatu kampaně.“

„Lion styl“ jako první z influencerů představil youtuber House v roce 2019, když natočil své ráno v Lion stylu inspirované triky od Dude Perfect. Letos, kdy celý svět ovlivnila pandemie a velká část aktivit se přesunula do onlinu, navázala firma na českém trhu spolupráci s youtuberem MenTem, jenž „Lion styl“ představil v kontextu e-gamingu. Zároveň se Nestlé stalo partnerem iSport ligy, ve které MenTa představilo jako speciálního hosta a soutěžícího v turnaji FIFA 21.

„Ve spolupráci s MenTem pokračujeme i letos. Tentokrát Lion styl vykročil nejen za hranice onlinu zpět do reálného světa, ale doputoval i za hranice České republiky, kdy na Lion Style výzvu kývnul i slovenský influencer Gogo. Fanoušci si tak mohou na obrazovkách užít známé duo MenT a Gogo a sledovat, jak se jim dařilo v Lion výzvách. Oba soutěžili například v józe, basketballu, GTA a Minecraftu,“ doplňuje Rajnohová. 

V ČR spolupracovala na kampani spojené se spotřebitelskou soutěží o hodnotné ceny agentura MSL, na slovenském trhu kampaň koordinuje mediální agentura Zenith. 

-stk-