ČPP Servis představuje koncept „Prostě servis“

úterý, 2. listopadu 2021, 12:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

ČPP Servis uvádí nový komunikační koncept. Má podpořit zásadní rozšíření portfolia nabízených služeb.

Zdroj: ČPP Servis

Zdroj: ČPP Servis

Společnost ČPP Servis spouští nový komunikační i vizuální koncept, kterým chce podpořit své růstové ambice, v rozvoji plnohodnotné poradenské sítě a zásadním rozšíření portfolia nabízených služeb. Základem konceptu je slogan „Prostě servis“. 

Kromě pojištění od mateřské České podnikatelské pojišťovny nabízí ČPP Servis ve větší míře nabízí i další finanční produkty, jako jsou hypotéky, investiční produkty či doplňkové penzijní spoření. „Chceme být pro naše klienty plnohodnotným partnerem pro každou životní situaci. Proto se daleko více zaměříme i na další finanční produkty, ať už to bude řešení otázek spojených s financováním nejen bydlení, investováním, nebo spořením na penzi,“ vysvětlil předseda sboru jednatelů ČPP Servis David Krňávek.

Za tímto účelem spustila firma také nové webové stránky www.cppservis.cz, upravila své logo a postupně bude měnit vzhled veškerých propagačních materiálů i obchodních míst. „Novým vizuálním konceptem chceme nadále jasně deklarovat, že jsme součástí silné finanční skupiny. Zároveň ale ukazujeme, že se měníme a máme ambiciózní růstové plány,“ dodal David Krňávek. 

„Při přípravě nového konceptu jsme chtěli zdůraznit především fakt, že jsme tady pro klienty i obchodní partnery. Proto se celým komunikačním konceptem bude prolínat slovní spojení ´Prostě servis´,“ řekl člen sboru jednatelů ČPP Servis Petr Brabenec.

V současnosti své služby nabízí ČPP Servis prostřednictvím sítě 750 obchodních partnerůJe dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, Vienna Insurance Group. 

-stk-