Erste Group zveřejnila vánoční reklamu, týká se klimatu

sobota, 20. listopadu 2021, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Erste Group uvádí vánoční kampaň zaměřenou na udržitelnou budoucnost.

Zdroj: Erste Group

Zdroj: Erste Group

Skupina Erste Group (majitel České spořitelny) představila svou vánoční kampaň, které se znovu ujala agentura Jung von Matt Donau. Nese název #believeintomorrow (Věřte v zítřek) a zabývá se změnou klimatu. Používá známé situace z každodenního života rodiny, aby ukázala, že i malý čin může znamenat velký rozdíl pro dosažení lepší budoucnosti (šetření vodou, třídění odpadu, používání kola místo auta atp.).

Zdroj Erste Group

„Budoucnost bude náročná pro všechny. Budeme muset přehodnotit, jak se chováme, hledat alternativy a postavit se výzvám – a díky této zkušenosti růst. Nejde jen o to, abychom se bez některých věcí obešli, ale také o to, jak nejlépe využít příležitostí a rozvíjet se jako osobnosti. Věřme v zítřek,“ říká vedoucí řízení značky skupiny Erste Group Mario Stadler.

Animaci zajistilo londýnské studio Passion Pictures, které realizovalo smyšlené světy vánočních reklam skupiny Erste Group už v uplynulých letech. Ve spolupráci s režisérem Markem Waringem letos studio Passion Pictures vytvořilo fantazijní svět inspirovaný stylem fázové animace, který se vymyká realitě. Autorem hudby k reklamě je Soviet Science, texty písní napsal Andreas Putz, řídící partner a zakladatel agentury Jung von Matt Donau.

Po Ježečkovi Henrym (2018), Čmeláčí holčičce Hanně (2019) a Edgarovi (2020) je tato nejnovější reklama čtvrtým vánočním krátkým filmem, který skupina Erste Group vydává společně s agenturou Jung von Matt Donau a studiem Passion Pictures. 

-mav-