Ester&Josefina končí s módní značkou, Terapie sdílením pokračuje

pondělí, 22. listopadu 2021, 12:55 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Kreativní duo Ester Geislerová a Josefina Bakošová, známé jako Ester&Josefina, už nebude společně produkovat značku oblečení Ester&Josefina.

Zdrroj: repro Ester&Josefína

Zdrroj: repro Ester&Josefína

Kreativní duo Ester Geislerová a Josefina Bakošová, známé jako Ester&Josefina, už nebude společně produkovat značku oblečení Ester&Josefina. Končí také e-shop spojený s touto značkou. Výrobky budou nadále k dostání jen v síti prodejen Place store.

Projekt Terapie sdílením má ale pokračovat. Chce dál zábavnou formou ukazovat, jak se vypořádat s komunikačními problémy. „Živé, edukativní, interaktivní přednášky o vlivu nových technologiích na vztahy a komunikaci povede Ester spolu s párovým terapeutem Honzou Vojtkem,“ uvedly autorky ve společném oznámení. V příštím roce se chtějí soustředit na přednášky pro veřejnost a také pro studenty středních a vysokých škol.

Autorky spolupráci odstartovaly v roce 2016 výrobou kabelek pro děti Pepieta. V roce 2017 měl jejich instagramový účet Ester&Josefina v počátku asi tisíc sledujících, do konce roku už jich bylo 60 tisíc. Loni na podzim za něj získaly ocenění Czech Social Awards a k dnešnímu sleduje profil přes 329 tisíc uživatelů.

„Terapie sdílením je vlastně už tak velká, že přerostla i nás dvě. Došly jsme proto ke společnému rozhodnutí, že bude nejlepší, když se jí bude naplno věnovat Ester, zatímco Josefína se zaměří na svou módní tvorbu. Značka oblečení Ester&Josefina tím tedy končí, ale Terapie sdílením se s námi rozhodně neloučí,“ napsaly autorky. 

Terapie sdílením vznikla jako projekt s „rozchodovými" esemeskami na sociální síti Instagram, jeho úspěch vedl k dvojímu knižnímu vydání, ke vzniku audioknihy a také třídílného audioseriálu. Na Mall.TV si je možné Terapii pustit jako hraný seriál, anebo zajít na jednu z přednášek Terapie sdílením Live.

-mav-