Home Credit zahájil TV kampaň na odložené splácení

čtvrtek, 4. listopadu 2021, 14:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Home Credit přichází s novými televizními spoty na odložené splácení. Kampaň poběží do poloviny prosince 2021.

Z nového spotu Home Credit, zdroj: repro Home Credit

Z nového spotu Home Credit, zdroj: repro Home Credit

Společnost Home Credit spouští novou televizní kampaň, jejímž cílem je podpořit možnost nákupů s odloženým začátkem splácení. Od listopadu je nabídka s odloženým odkladem splácení určena jak pro stávající, tak pro nové klienty. Home Credit tímto podporuje své partnery v maloobchodu, tj. kamenné prodejny a e-shopy. Reklama poběží na televizních kanálech jak v České republice, tak na Slovensku.

„Naše TV spoty ukazují možnost, jak se dá na konci roku pohodlně nakoupit a začít přitom splácet až za 3 měsíce po nákupu,“ uvádí a dodává: „Reklama představuje lidem cestu, jak před Vánocemi nezatížit rodinný rozpočet. Přičemž lidé si mohou vybrat, jestli se vydají na nákupy k partnerům Home Creditu, nebo pro nákupy kdekoli si sjednají nákupní účet přímo na webových stránkách," sdělil Jan Vašíček, vedoucí oddělení Brand a marketingové komunikace Home Creditu

Zdroj: Home Credit

Spoty s odkladem splácení se vysílají od začátku listopadu vždy od neděle do středy na programech Prima Group, Barrandov Group a stanicích Atmedia. Ve vysílání poběží až do 15. 12. 2021. Na Slovensku se ve stejném období bude spot vysílat na stanicích Markíza Group. Na přípravě kampaně Home Credit spolupracoval s produkční agenturou Gate 78 ze Zlína.

-mav-