Hornbach v nové kampani „chválí" drobné nedostatky

pondělí, 1. listopadu 2021, 10:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hornbach v podzimní kampani ukazuje drobné nedostatky a malé nedokonalosti prezentuje jako přednost.

Klíčový vizuál nové kampaně společnosti Hornbach, zdroj: Hornbach

Klíčový vizuál nové kampaně společnosti Hornbach, zdroj: Hornbach

Hobby market Hornbach spouští svou podzimní kampaň s mottem „To není špatně. Protože je to od Tebe.“ Chce tím vyjádřit to, že ambice tvůrce jsou důležitější než samotný výsledek. Hornbach tak v kampani ukazuje drobné nedostatky, které propůjčují věcem charakter a malé nedokonalosti prezentuje jako přednost. 

„Nějaká ta chybička se vždy vloudí. To ale zdaleka neznamená neúspěch, rozhodující je odhodlání pustit se do díla. My v Hornbachu jsme přesvědčeni, že právě v tom tkví pravé umění. Proto v naší kampani ‚Od Tebe’ stavíme do popředí malé nedokonalosti,“ říká David Kolář, vedoucí oddělení marketingu pro Českou republiku a Slovensko společnosti Hornbach.

Reklamní spot v režii Rune Miltona vyrobila firma Tony Petersen Film pod vedením výkonného producenta Michaela Duttenhöfera. „Lidskost, porozumění a empatie byly odjakživa základem naší činnosti pro společnost Hornbach. Výchozím bodem je vždy člověk a doba, v níž žijeme, neboť jiný přístup by ani neměl smysl,“ uvedl Guido Heffels, zakladatel kreativní agentury Heimat.

Zdroj: Hornbach

Kampaň začíná v pondělí 1. listopadu. Objeví se v televizi, tisku, na internetu, sociálních médiích a ve venkovní reklamě.

-mav-