Marketing Dáme jídlo nově vede Kristína Poláková

úterý, 30. listopadu 2021, 07:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do čela marketingu služby Dáme jídlo nastupuje Kristína Poláková.

Kristína Poláková, zdroj: Dáme jídlo

Kristína Poláková, zdroj: Dáme jídlo

Novou ředitelkou marketingu Dáme jídlo se stala Kristína Poláková. Na pozici přichází ze sesterské společnosti Foodpanda na Slovensku, kde má marketing na starosti od března letošního roku. Marketing bude řídit na obou trzích. Soustředit se chce na další zlepšování zákaznické zkušenosti a rozvoj kampaně „Porce života navíc“, jejímž prostřednictvím Dáme jídlo zákazníkům připomíná jednu ze svých klíčových přidaných hodnot – „úsporu času na opravdu důležité věci“. V čele marketingu střídá Břetislava Stromka. 

„Posunutí Dáme jídlo na novou úroveň zákaznické zkušenosti vidím v kombinaci dat, komunikačních možností a inovativních technologií. Jako svoji úlohu cítím efektivní propojování a budování synergií mezi těmito oblastmi, které jsou typické pro rychle rostoucí segment quick commerce. Díky tomu, že je Dáme jídlo součástí globální sítě Delivery Hero, má k dispozici přístup ke špičkovým technologiím, které může využívat ve prospěch českých zákazníků. Marketing musí být úzce spojen se samotným produktem a zákazník musí cítit, že v Dáme jídlo všichni táhnou za jeden provaz, aby mu přinesli tu nejlepší zákaznickou zkušenost,“ popisuje Kristína Poláková.

Před nástupem do Dáme jídlo působila Kristína Poláková v celé řadě marketingových pozic, například v integrované komunikační agentuře na budování globálního digitálního týmu pro společnost Škoda Auto nebo na tvorbě partnership projektů společnosti Unibail-Rodamco. Vystudovala Fakultu managementu na Univerzitě Komenského v Bratislavě.

-stk-