Marketing Schneider Electric v regionu CEE řídí Malušek

pondělí, 8. listopadu 2021, 17:15 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Milan Malušek nastoupil na pozici ředitele marketingu pro střední a východní Evropu (CEE) ve společnosti Schneider Electric.

Milan Malušek, zdroj: Schneider Electric

Milan Malušek, zdroj: Schneider Electric

Od 1. listopadu 2021 nastoupil Milan Malušek na pozici ředitele marketingu pro střední a východní Evropu (CEE) ve společnosti Schneider Electric. Hlavním úkolem v jeho nové roli bude řídit marketingovou strategii pro Čechy, Slovensko, Ukrajinu a Polsko. Zaměří se hlavně na budování značky Schneider Electric, propojení aktivit jednotlivých zemí a podporu všech inovativních a udržitelných technologií, které Schneider Electric přináší.

Milan Malušek má šestnáct let zkušeností v oblasti marketingu, projektového řízení, prodeje a IT ve společnostech ATG, Bureau Veritas a Sandvik-Bahco Tools. Od roku 2019 pracoval ve Schneider Electric ČR jako manažer marketingu a prodejních kanálů. Jeho hlavním úkolem byla marketingová, komunikační a digitální podpora prodeje pro tři segmenty, od výrobců přes projektanty až ke kontraktorům.

„Chceme jít příkladem a přinášet pokrok a udržitelnost do všech oblastí života. Všem umožňujeme co nejlépe využívat energii a dostupné zdroje. V digitalizaci a synergii marketingových aktivit Schneider Electric v zemích střední a východní Evropy vidím velký potenciál,“ uvedl Milan Malušek.

-mav-