MOL do kampaně zařazuje podcast o osobním rozvoji

středa, 17. listopadu 2021, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

MOL startuje podzimní kampaň „Evolucionáři“, součástí je i podcast s osobnostmi ze světa sportu a vědy.

Moderátor Míra Hejda zpovídá v podcastu společnosti MOL trenéra Slávie Jindřicha Trpišovského, zdroj: MOL ČR.

Moderátor Míra Hejda zpovídá v podcastu společnosti MOL trenéra Slávie Jindřicha Trpišovského, zdroj: MOL ČR.

Společnost MOL Česká republika, provozovatel druhé největší sítě čerpacích stanic v tuzemsku, zahájila podzimní kampaň na podporu prodeje a povědomí veřejnosti o prémiových palivech. Koncept kampaně „Evolucionáři“ odkazuje na palivovou řadu MOL Evo skrze průmyslový i osobní rozvoj. 

„V kampani chceme ukázat, že každá evoluce, jak technologická, tak osobní, potřebuje své palivo, svou motivaci. Osobní evoluce je o touze rozvíjet se a zlepšovat, posouvat se kupředu. To platí i pro naše podnikání. Neustále vyvíjíme kvalitnější paliva pro naše zákazníky a zlepšujeme naše servisní stanice. Chceme být skutečně každodenním partnerem, který poskytuje každý den o trochu lepší místo k občerstvení a k odpočinku na cestách,“ říká za společnost její manažer korporátní komunikace Martin Pavlíček. 

Kampaň běží v rádiu na stanicích Kiss, Impuls a Hitrádio FM Plus, online kanálech MOL a titulech vydavatelství Czech News Center.

Využívá i formátu podcastů na platformě Youradio Talk, v nichž svou osobní evoluci představí řada osobností ze světa sportu nebo vědy. Představí se například Jindřich Trpišovský, trenér fotbalové Slávie, jetsurfista Matyáš Kulich, rally jezdec Jan Kopecký, fotbalista Tomáš Hübschman a moderátorka Zorka Hejdová. První díl podcastu naleznete na adrese https://www.shorturl.at/bjtDI.

„Inspirativní lidské příběhy přináší nové spojení mezi DNA značky MOL a osobním rozvojem každého z nás. Naplňujeme tak ambici značky hledat přesahy mimo běžná komunikační témata daného segmentu,“ dodává k nápadu Aleš Hron, stratég z agentury WMC Grey, jež je pod kreativním návrhem konceptu podepsána.

O mediální plánování a nákup se stará agentura Mindshare, PR zajišťuje Native PR.

-stk-