O digitální komunikaci řetězce Globus se postará Havas

pondělí, 22. listopadu 2021, 07:15 Aktuality, Reklama, Internet & Mobil MediaGuru

Globus ČR si ve výběrovém řízení vybral Havas Digital jako novou agenturu pro komunikační aktivity na digitálních kanálech.

Zdroj: Globus

Zdroj: Globus

Globus ČR si ve výběrovém řízení vybral Havas Digital jako novou agenturu, která bude zajišťovat dlouhodobou komunikaci značky na sociálních sítích a dalších digitálních kanálech včetně s tím spojené strategie, správy a nákupu reklamního prostoru, přípravy a realizace kreativních kampaní. Havas tak po několika letech vystřídal agenturu 2Fresh

„Havas Digital jsme si vybrali proto, že nejlépe splnil naše komplexní zadání – jak kreativní a strategické, tak mediální,“ uvedl k tendru Jan Vašíček, Director of Brand Marketing Globusu.

Havas pro klienta zajišťuje komplexní služby v oblasti sociálních sítí, a to od každodenního obsahového plánování přes spolupráci s influencery až po dlouhodobé strategie. 

„Sociální sítě a online kanály jsou v retailu velmi silným komunikačním nástrojem, a proto se chceme společně zaměřit na kvalitní doručení brandových i obchodních cílů,“ říká Milica Petrik, Digital Director Havas Prague

-mav-