Penny spojuje vánoční reklamu s filmem Zátopek

čtvrtek, 18. listopadu 2021, 10:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Penny vyzdvihuje ve své vánoční reklamě hodnoty, jako je píle, vytrvalost či blízkost. Spojuje se s filmem Zátopek.

Z vánočního spotu řetězce Penny Market, zdroj: Penny Market

Z vánočního spotu řetězce Penny Market, zdroj: Penny Market

Penny spouští svou vánoční kampaň, jež se spojuje s filmem Zátopek, jehož je obchodní řetězec partnerem. Klade v ní důraz na hodnoty, jako je píle, vytrvalost, národní hrdost, sounáležitost a blízkost, a zároveň na důležitost sportování dětí, které podporuje v rámci projektu „Hýbeme se hezky česky“. 

„Propojením motivu sportujících a radujících se dětí s tvrdě trénujícím a vítězství prožívajícím Zátopkem, vznikl televizní spot plný emocí. Ten odráží národní hrdost, píli, odhodlání, ale také mezilidskou blízkost a přátelství, které všechno naše úsilí neodmyslitelně provází,“ říká ke kampani Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. „Chceme touto formou všem připomenout nejen tradiční české Vánoce, ale i hodnoty, které jsou v dnešní době tak důležité,“ dodává. 

Ve vánočním spotu účinkují děti z oddílů moderní gymnastiky, atletiky a florbalu Sokola Praha Královské Vinohrady. Natáčen byl ve stejných lokacích, kde vznikal i film Zátopek.

Kampaň bude k vidění od 17. listopadu až do Vánoc v televizi na všech hlavních stanicích skupiny Prima, Nova a Barrandov. Zároveň se objeví na sociálních sítích Penny. Spot pochází z produkce agentury Lucky Man Films.

-stk-