Pilulka s Form Factory spouští projekt Do formy!

sobota, 13. listopadu 2021, 07:45 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Pilulka navázala spolupráci s fitness sítí Form Factory. Společně chtějí motivovat lidi k pohybu.

Zdroj: Pilulka.cz

Zdroj: Pilulka.cz

Lékárna Pilulka, jež se prezentuje jako místo nákupu, kde „má prioritu lepší život – prevence, zdravý životní styl, výživa a screening“, spouští ve spolupráci s fitness sítí Form Factory projekt Do formy!.

Tříměsíční program Do formy! nabídne spojení fitness členství bez závazků, podporu a tipy na tréninky a stravování, tematické workshopy nejen o zdraví a cvičení a vybrané doplňky stravy na dané roční období a tréninkovou zátěž. Koupit jej bude možné v rámci služby Pilulka Klinika.

„Máme stejnou misi a věříme, že právě tato spolupráce přispěje ke zlepšení péče o zdraví našich zákazníků. Pilulka už dávno není jen lékárna – je to místo, kde zákazníci naleznou vše pro zdravý životní styl, prevenci nebo výživu. Našim cílem je být lídrem v péči o zdraví a přinášet našim zákazníkům lepší život,“ říká Martin Navrátil, Chief Commercial Officer Pilulky. 

Ve vybraných fitness klubech Form Factory v Praze budou navíc umístěny také Pilulka Boxy – samoobslužná výdejní místa, která umožňují automatické vyzvednutí objednávky bez obsluhy. První instalace proběhne v listopadu v klubu Vinohradská v Praze. Další Pilulka Boxy budou v pražských fitness klubech instalovány v průběhu letošního a začátkem následujícího roku.

-stk-