Seznam.cz: Finger a Kolář jsou řediteli rozdělené divize Služeb

středa, 10. listopadu 2021, 18:10 Aktuality, Lidé, Internet & Mobil MediaGuru

Seznam.cz rozdělí svou divizi Služeb. Dvěma novými řediteli se stanou David Finger a Pavel Kolář. Robert Drozda odchází.

David Finger a Pavel Kolář, zdroj: Seznam.cz

David Finger a Pavel Kolář, zdroj: Seznam.cz

Po pěti letech odchází ze Seznamu Robert Drozda, dosavadní ředitel divize Služeb. S ohledem na tuto změnu dochází k vyčlenění oddělení Oborových služeb do samostatné divize, kterou povede Pavel Kolář. Vedení služeb Mapy.cz a Email se ujme David Finger.

„Robert Drozda odvedl coby ředitel divize Služeb ohromný kus práce. Pro adekvátní rozvoj této široké škály produktů však není možné, aby se jim nadále věnoval pouze jeden člověk. Z toho důvodu došlo před časem ke vzniku divize E-commerce a nyní budou podobně samostatně fungovat Oborové služby na straně jedné, a Email s Mapy.cz na straně druhé,“ vysvětlil Ondřej Procházka, co-CEO Seznam.cz.

Pavel Kolář pracuje v Seznamu od roku 2009 a posledních několik let se věnoval produktovému rozvoji oborových služeb, mezi které patří například Sreality.cz, Sauto.cz či Firmy.cz. V nové funkci mu přibyde ještě řízení katalogu firem. 

David Finger pracuje pro českou internetovou jedničku deset let, do této doby se věnoval vedení a rozvoji služby Email a Seznam účtu. Nyní si přibere ještě Mapy.cz. 

-mav-