Telly uvádí vánoční kampaň a dočasně zlevňuje velký balíček

úterý, 16. listopadu 2021, 07:05 Aktuality, TV, Reklama MediaGuru

Televize Telly v polovině listopadu spouští vánoční kampaň, která bude trvat až do konce letošního roku. Součástí kampaně je i dočasné zlevnění velkého balíčku o 200 procent.

Z vánoční kampaně Telly, zdroj: Telly

Z vánoční kampaně Telly, zdroj: Telly

Televize Telly v polovině listopadu spouští vánoční kampaň, která bude trvat až do konce letošního roku. Součástí kampaně, kterou opět připravila agentura Grizzlink, je i dočasné zlevnění velkého balíčku o 200 procent.

Hlavní motto nově kampaně zní „Pohodová rodinná zábava“. Tarif Velký, který zahrnuje 120 televizních kanálů (73 v HD kvalitě) a běžně stojí 600 korun, je pro nové zákazníky po dobu prvních tří měsíců k dispozici za 200 korun. Každý zákazník dostane jako vánoční dárek deskovou hru (k vyzvednutí na shop.telly.cz za cenu dopravy). Více informací o kampani je k dispozici na stránce: telly.cz/akcni-nabidka.

„Dlouhodobě se snažíme, aby si zákazníci plnohodnotně užili čas strávený s Telly službami a nešlo jen o pouhou konzumaci televizního obsahu. Naše kampaň je proto zaměřená na celkovou domácí pohodu a její součástí je i desková hra, kterou si rodiny užijí společně,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Speciální deskovou hru, nazvanou Dobře naladěná deskovka, vyvinula Telly společně se společností MIDU games. Vědomostně-dovednostní hra je určena pro 2–6 hráčů a její součástí je rovněž dětská varianta pro nejmenší hráče. Cílem je za pomocí tří slov hádat názvy filmů, seriálů nebo ukázat sportovní či všeobecné znalosti z dokumentárních televizních pořadů.

Kampaň poběží na online kanálech a na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Televize Telly nabízí celkem tři balíčky: malý (obsahuje 63 kanálů, z toho 35 v HD kvalitě), střední (102 kanálů, 60 v HD) a velký (120 kanálů, z toho 73 v HD kvalitě). Dlouhodobě se nejvíce prodává balíček Střední (běžná cena 400 korun měsíčně), který nově obsahuje i kanály Nova Sport 3 a 4. 

-mav-