Vodafone vybízí ve vánoční kampani k darování času

úterý, 16. listopadu 2021, 12:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve své letošní vánoční kampani chce Vodafone inspirovat lidi, aby k vánočnímu dárku věnovali i svůj čas.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Letošní vánoční kampaní Vodafone si klade za cíl inspirovat lidi k tomu, aby k vánočnímu dárku věnovali i svůj čas. Zároveň komunikuje nabídku televize na tři měsíce zdarma, vylepšené tarify a slevu na zařízení až 5000 korun. Společně s Nadací Vodafone také podporuje digitální vzdělávání seniorů. 

Hlavní role ve vánoční kampaně se tentokrát ujal herec Martin Hofmann známý například ze seriálu Most!. V jednom ze spotů věnuje díky technologiím čas svému synovi, v jiném pomáhá technologie ovládat seniorům. 

Kampaň se objeví v televizi, rádiu, tisku, outdooru, kině, na internetu a také v místě prodeje. Pod kreativou je podepsána opět agentura McCann Prague. Produkci měla na starosti společnost Armada films a Procoma. Režie se ujal Jiří Havelka. Za kamerou stál David Hofmann. Fotografie vytvořil Adam Bartas. O mediální plánování a nákup se postarala agentura Carat.

Na seniory se Vodafone zaměřuje i ve svém projektu Digitální odysea Nadace Vodafone. „Z průzkumů víme, že by senioři rádi byli online a často pro ně není ani problém koupit si potřebná zařízení. Jenže mají strach ze složitosti a z toho, že zakoupené zařízení nebudou umět ani zprovoznit. Letošní Vánoce tak chceme pojmout jinak a chceme seniorům s pomocí Nadace Vodafone darovat to nejcennější, to je kus sebe, a pomoci jim získat větší jistotu v online světě,“ popisuje Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Digitální odysea je bezplatný kurz, který chce naučit starší generaci alespoň základní funkce chytrých telefonů. I když je kurz možné procházet online, je důležitým cílem projektu i to, aby se do výuky seniorů zapojili jejich blízcí. Díky projektu všichni dostávají zábavný a přehledný návod, jak na to. 

-stk-