Kaufland přeje formou adventního kalendáře se zaměstnanci i Jágrem

neděle, 5. prosince 2021, 08:25 Aktuality, Reklama, Retail MediaGuru

Kaufland připravil pro veřejnost adventní kalendář, ve kterém s přáními vystupují zaměstnanci a také Jaromír Jágr.

V adventním kalendáři vystupují zaměstnanci z různých oblastí nebo hokejisté, které Kaufland dlouhodobě podporuje, zdroj: Kaufland

V adventním kalendáři vystupují zaměstnanci z různých oblastí nebo hokejisté, které Kaufland dlouhodobě podporuje, zdroj: Kaufland

Obchodní řetězec Kaufland letos poprvé v historii připravil pro veřejnost přání formou adventního kalendáře. Každý den v prosinci přeje krásné Vánoce a šťastný nový rok osobně některý ze zaměstnanců řetězce nebo jeho partnerů. Od 1. do 24. prosince tak vystoupí nejen zaměstnanci, ale i hokejisté, jež Kaufland dlouhodobě podporuje. Jako poslední se svým přáním na Štědrý den vystoupí Jaromír Jágr.

„Tímto adventním kalendářem chceme v současné obtížné době našim zákazníkům osobně poděkovat za jejich přízeň a popřát jim radostné Vánoce a co nejhezčí rok 2022,” říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

S osobním přístupem k zákazníkům Kaufland přistupuje v marketingových sdělení již delší dobu. Nejen v tomto adventním kalendáři vystupují skuteční zaměstnanci, ale setkáte se s nimi i v jiných kampaňových materiálech – na online, v televizních spotech nebo POS materiálech. Přání se budou denně objevovat formou sponzorského vzkazu v hlavním vysílacím čase nejen v televizi, ale také na sociálních sítích obchodního řetězce.

Kaufland zahájil nový pořad o čerstvosti potravin na Stream.cz

pondělí 8. listopadu 2021

-zue-