Platforma #HolkyzMarketingu redesignuje svou značku

sobota, 4. prosince 2021, 08:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vzdělávací platforma #HolkyzMarketingu představuje redesign své značky.

Nové logo vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu, zdroj: #HolkyzMarketingu

Nové logo vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu, zdroj: #HolkyzMarketingu

 

Společnost #HolkyzMarketingu, která již sedm let vzdělává všechny, kdo se zajímají o marketing, přichází s redesignem své značky. Nová identita ponechává charakteristický růžový hashtag, přidává však i další barvy.

Původně úzce profilovaná skupina na Facebooku #HolkyzMarketingu, která vznikla v roce 2014, dnes čítá téměř 30 tisíc členek. Změnila se ve firmu, která buduje vzdělávací platformu, s níž spolupracuje na sto padesát lektorů a mentorů. Do konce letošního roku si klade za cíl proškolit 10 tisíc zájemců v rámci všech eventů a akademií. 

S redesignem pomohla ženská komunita Ladies*, Wine** & Design, která se rozhodla ponechat růžový hashtag a od něj se odrazit. „Hashtag už nezastupuje jen facebookovou skupinu, ale celé portfolio činností a oblastí. Abychom tuto skutečnost zdůraznily vizuálně, rozbily jsme slavný hashtag do čtyř vzájemně propletených pruhů, ve kterých se odráží synergie. Geometrický tvar pruhu se pak prolíná celým vizuálním systémem. Co se týče barev, rozhodly jsme se více odvázat, původní pastelově růžovou jsme nahradily magentou a novou hlavní barvu osvěžily jemnou barevnou paletou,” vysvětluje k redesignu duo Alina Shupiková a Anna Belosouvá. 

V lednu spustí vzdělávací platforma také nový web, na němž budou prezentovány eventy, akademie, e-booky, mentoring, ale i volné pracovní pozice nebo tipy na experty v marketingu. 

Kromě toho začátkem prosince odstartuje na YouTube vzdělávací pořad Výtah, v němž bude spoluzakladatelka skupiny Pavlína Louženská, zpovídat osobnosti ze specializovaných marketingových oblastí. „Rozhovory budou rozděleny na tři části. Úvodní, kdy i divák začátečník pochopí, o čem je řeč. Poté se v rozhovoru postupně půjde do hloubky daného tématu. Součástí rozhovoru bude i zaměření na uplatnění na pracovním trhu a převedení do praxe,“ vysvětluje spoluzakladatelka #HolkyzMarketingu Aneta Martinek. Mezi prvními hosty se představí například redaktorka Thea Kučerová, zakladatelka WeDigital Andrea Hurychová nebo Country managerka media Refresher Nikita Jankovičová. Rozhovory se všemi odborníky povede zakladatelka Pavlína Louženská. 

-stk-