PR manažerkou Srovnejto se stala Lucie Dosedělová

pátek, 3. prosince 2021, 07:20 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Novou PR manažerkou Skupiny Srovnejto se stala Lucie Dosedělová. Na pozici brand manažerky přišla také Lenka Derenčényiová.

Lucie Dosedělová, zdroj: Srovnejto

Lucie Dosedělová, zdroj: Srovnejto

Od začátku prosince je novou PR manažerkou Skupiny Srovnejto spadající pod Bauer Media Group Lucie Dosedělová. Kromě odpovědnosti za externí a interní komunikaci bude působit i v roli tiskové mluvčí. Tuto funkci doposud zastávala v Zoo Praha. Za tuto práci obdržela ve středu stříbrné ocenění Mluvčí roku 2021 v kategorii veřejný a neziskový sektor.

„Komunikace Skupiny Srovnejto prošla v posledních měsících velkou transformací. Nyní je naším úkolem zohlednit to v prezentaci značky jak navenek, tak uvnitř stále se rozrůstající společnosti. Jsem proto velmi rád, že do nově vzniklého interního marketingového týmu přichází další profesionál, který se komunikaci s médii věnuje už řadu let,“ komentuje příchod Dosedělové Head of Marketing Skupiny Srovnejto Josef Matějovič

V oblasti public relations a médiích působí Dosedělová téměř 15 let. Před pražskou zoologickou zahradou byla tiskovou mluvčí a vedoucí oddělení mediální komunikace Ústeckého kraje, předtím reportérkou televizního zpravodajství televize Prima a vydavatelství Vltava Labe Média. Věnuje se propagaci oboru public relations pro odbornou i laickou veřejnost, vede kurzy mediální komunikace a PR poradenství převážně na severu Čech. Několik let je členkou PR klubu.

Nově do Skupiny Srovnejto přišla také na pozici brand manažerky Lenka Derenčényiová, která dříve vedla marketingovou komunikaci CompuGroup Medical ČR nebo startupu Pointa spadající pod Creative Dock. Přes čtyři roky také působila v brand marketingu společnosti RedBull pro Českou republiku a Slovensko.

-mav-