Skylink zařazuje do nabídky kanály Prima Show a Prima Star

úterý, 7. prosince 2021, 12:40 Aktuality, TV MediaGuru

Od úterý 7. prosince zařazuje satelitní služba Skylink do své nabídky dva nejnovější kanály skupiny Prima – Prima Show a Prima Star.

Od úterý 7. prosince zařazuje satelitní služba Skylink do své nabídky dva nejnovější kanály skupiny Prima – Prima Show a Prima Star. Oba kanály budou k dispozici v balíčku Digital

Kanál Prima Show najdou zákazníci na předvolbě číslo 26, Prima Star na předvolbě 30.

„Skylink patří mezi nejdůležitější distribuční platformy v ČR a mám radost, že se vysílání obou kanálů dostane do statisíců dalších domácností," uvedl generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Kanál Prima Show, zaměřený na žánr reality show, aktuálně vysílá dvě české reality show – Like House 2 a Královny butiků a vedle toho nabízí i další pořady reality show. Za měsíc listopad dosáhla podílu na sledovanosti 0,42 % v CS 15+ a 0,52 % u cílové skupiny 15–54 let. 

Kanál Prima Star přináší archivní tvorbu TV Prima (Rodinná pouta, Modrý kód, Carusošou či Nikdo není dokonalý aj.). V listopadu zaznamenal podíl na sledovanosti 0,56 % v 15+ a 0,45 % v 15-69 (zdroj: ATO-Nielsen Admosphere).

-mav-