Sociální síť Pickey spolupracuje s Naučmese.cz

úterý, 7. prosince 2021, 16:05 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Česká vzdělávací platforma Naučmese.cz začala spolupracovat se sociální sítí na placený obsah Pickey.

Denisa Hrubešová, zdroj: Wiseguys

Denisa Hrubešová, zdroj: Wiseguys

Česká vzdělávací platforma Naučmese.cz začala spolupracovat se sociální sítí na placený obsah Pickey. Tvůrci tak mohou propojit online i offline svět. Díky uvedené spolupráci se přes dva tisíce lektorů působících na Naučmese.cz může nově přesunout i na Pickey, a vedle offline i online kurzů publikovat také další, bonusový obsah. Newslettery, články nebo brzy i livestreamy jim mají umožnit zůstat s fanoušky v přímém kontaktu a postupně budovat vlastní komunitu.

„Jsme tu od toho, abychom tvůrcům umožnili budovat silné pouto. Díky němu budou moci dál předávat kvalitní obsah svojí vlastní komunitě. Budoucnost obsahu už není a nebude v placených reklamách na Instagramu. Je v osobních vztazích. Lidé chtějí být vybíraví,“ uvedla zakladatelka Pickey Denisa Hrubešová.

„Vždycky jsme hlásali, že Naučmese.cz bude především o offline kurzech. Pandemie covidu ale ukázala, že právě díky onlajnu jsme schopni společně dobu pandemie překlenout. A spousta lidí si ověřila, že dobrý videokurz nebo webinář je cesta, jak si osvojit něco nového,“ dodal Adam Marčan, který má na Naučmese.cz na starosti komunitu.

Na Pickey se od spuštění v září tohoto roku registrovaly na síť přes dvě stovky tvůrců ze všech oblastí – a zájem po službě stále roste. „Rosteme exponenciálně. Třeba od minulého měsíce jsme zaznamenali nárůst předplatitelů o 168 procent,“ doplňuje Hrubešová. Důvodem úspěchu Pickey je podle ní to, že se tvůrcům i uživatelům věnují 24 hodin denně. 

-mav-