Survivor zahájí na TV Nova 11. ledna, o den dříve na Voyo

úterý, 28. prosince 2021, 14:40 Aktuality, TV MediaGuru

Česko-slovenskou verzi reality show Survivor zahájí TV Nova od úterý 11. ledna 2022 ve 20:20 . O den dříve, 10. ledna, uvede první díl na Voyo. Soutěžit budou i celebrity.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Česko-slovenskou verzi reality show Survivor zahájí TV Nova od úterý 11. ledna 2022 ve 20:20 . O den dříve, 10. ledna, uvede první díl na Voyo.

„Survivor je jednou z největších, nejpopulárnějších a nejúspěšnějších reality show na světě. Je to formát, který přesně zapadá do pestré programové nabídky TV Nova a sklízí úspěchy především u mladých televizních i online diváků,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova. Pořad bude vysílán v koprodukci se sesterskou slovenskou TV Markíza. 

Z množství přihlášených bylo vybráno 8 Čechů a 4 Slováci, které čeká boj o přežití v Dominikánské republice. Dalších 12 soutěžících pochází z řad známých osobností. Těchto 24 soutěžících bude na ostrově bojovat v různých hrách o přežití v soutěži a celkové vítězství. Na vítěze čeká odměna 2,5 mil. Kč.

Z českých celebrit tuto výzvu přijali zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil, divákům známý jako spolumoderátor online pořadu Love Island Extra, herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková, youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová, moderátor oblíbeného rádia Evropa 2 Tomáš Zástěra, finalistka kuchařské soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a zpěvačka Barbora Jánová a také model, herec a bývalý fotbalista Matěj Paprčiak.

Barvy slovenských celebrit budou reprezentovat nejsledovanější videomaker Daniel „GoGo“ Štrauch, vítězka 12. série reality show Farma Xénia Gregušová, MMA zápasník Gábor Boráros, fotbalista a účastník reality show Love Island Nathan Christián Dzaba a sportovkyně, 14násobná šampiónka v karate Veronika Havlik.

Pořadem provede česko-slovenská moderátorská dvojice. Českým průvodcem show bude sportovní komentátor Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého znají diváci TV Markíza jako moderátora online pořadu Farma X-tra.

Reality show vzniká ve spolupráci s přední mezinárodní produkční společností Acun Medya Global, která už ze Survivora dokázala stvořit velký divácký hit v Turecku, Řecku, Rumunsku či Mexiku. Formát globálně distribuuje společnost Banijay Rights, celosvětový distributor s multižánrovým portfoliem. Od svého vzniku v roce 1997 byl Survivor adaptovaný už v 48 teritoriích.

-mav-