Voyo Originál od 14. ledna zařadí minisérii Guru

pondělí, 20. prosince 2021, 07:25 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Třídílná série Guru, kterou platforma Voyo uvede 14. ledna 2022, bude po Případu Roubal druhou minisérií natočenou pod značkou Voyo Originál.

Guru, zdroj: TV Nova

Guru, zdroj: TV Nova

Třídílná série Guru, kterou platforma Voyo uvede 14. ledna 2022, bude po Případu Roubal druhou minisérií natočenou pod značkou Voyo Originál. Autory projektu, který vznikl v produkci Dramedy Productions, jsou Filip Bobiňski, Petr Šizling a Jan Coufal. Režie se ujal Biser A. Arichtev.

V hlavních rolích se objeví Anna Fialová, Zuzana Stivínová, Vojtěch Kotek nebo Kristýna Podzimková. Příběh je inspirován skutečnými událostmi a reflektuje celospolečensky rezonující téma zneužití nadřazeného postavení ke znásilnění či jinému sexuálnímu útoku.

„Minisérie vypráví příběh mladé ženy Alice, která přijde v životě o jistoty, o nichž si myslela, že jsou neměnné,“ říká scenárista a spoluautor projektu Jan Coufal a pokračuje: „Když pak hledá východisko, uvěří v řešení nabízené okruhem lidí kolem tantrické lektorky Kláry a jejího guru. Až příliš pozdě si pak Alice uvědomí, že to, co jí nabízeli, nebylo řešení. Ti lidé jí místo pomoci nevratně ublížili. Zranili jí psychicky i fyzicky. Alice se pak pokouší svému okolí dokázat, že ona není viníkem, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale obětí.” 

-mav-