Albert nabízí za body kompostér či tašky na třídění

sobota, 22. ledna 2022, 07:35 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Albert spouští novou sběratelskou kampaň, v níž nabízí produkty k udržitelnějšímu životu.

Zdroj: Albert

Zdroj: Albert

Obchodní řetězec Albert startuje novou věrnostní kampaň, ve které se zaměřuje na udržitelnost. Za nasbírané body mohou získat zákazníci se slevou například tašky na třídění odpadu, znovupoužitelné sáčky, skládací nákupní tašku, termosky LocknLock či domácí kompostér.

„V Albertu se dlouhodobě zaměřujeme na ochranu přírody a s tím spojenou udržitelnost, například od roku 2018 jsme snížili uhlíkovou stopu o 20 % či jsme loni více než zdvojnásobili dary potravinovým bankám. K ohleduplnosti k přírodě se snažíme motivovat i naše zákazníky. Jedním z kroků je i tato kampaň, pomocí které jim chceme pomoci žít více udržitelně a ukázat, že i maličkosti se počítají,“ vysvětluje Jaroslav Anelt z oddělení marketingu obchodů Albert.

V kampani mohou zákazníci vybírat ze 17 různých produktů, které lze získat se slevou až 64 %. Za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert získají jeden bod. Bod navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. Za 10 bodů mohou zakoupit vybrané zboží se slevou. Nově Albert dává jako dárek tři body v případě klasické papírové kartičky, čtyři při využití aplikace Můj Albert. 

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 19. ledna do 15. března 2022, nebo do vyčerpání zásob. 

-stk-