Albixon v kampani opět upozorňuje na nákup bazénu v zimě

neděle, 23. ledna 2022, 07:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Albixon postavil svou zimní kampaň na známé otázce malých dětí „A proč?“. Firma pravidelně ve svých zimních kampaních upozorňuje na to, že „nejlepším obdobím pro koupi bazénu je zima".

Zdroj: Albixon

Zdroj: Albixon

Albixon, česká společnost vyrábějící bazény a zastřešení, postavila svou zimní kampaň na známé otázce malých dětí „A proč?“. Firma pravidelně ve svých zimních kampaních upozorňuje na to, že „nejlepším obdobím pro koupi bazénu je zima". 

„Abychom marketingovou kampaň co nejvíce podpořili, přidali jsme k ní i call to action – každý zákazník, který si u nás teď k bazénu objedná jakoukoli technologii pro úpravu slané vody, dostane o třídu lepší za cenu původně vybrané. Věříme, že díky tomu dostaneme více potenciálních zákazníků na náš web a do prodejen,“ vysvětluje Daniel Bareš, marketingový manažer společnosti Albixon.

Tentokrát v reklamní kampani, jejíž kreativu měla na starosti společnost FilmZlicinCompany, vystupuje otec a malá dcerka, která svého tatínka zasypává otázkami „A proč?“. Divák se tak dozvídá, proč je nejlepší objednat si bazén právě v zimě. Kromě televize poběží reklamní spoty také v rádiu, v online prostředí a na outdoorových reklamních plochách, a to minimálně do poloviny února.

Nová zimní kampaň Albixon - A proč?

-zue-