ATL agenturou Škoda Auto je i Etnetera Motion

středa, 19. ledna 2022, 16:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Agentura Etnetera Motion se stala novou ATL agenturou společnosti Škoda Auto.

Zdroj: Etnetera Motion

Zdroj: Etnetera Motion

Etnetera Motion se stala jednou z hlavních agentur společnosti Škoda Auto, která bude odpovědná za přípravu a adaptaci nadcházejících kampaní automobilky v České republice. Připojuje se tak ke stávající agentuře Zaraguza.

Výběrové řízení vypsala Škoda Auto na konci června 2021. V tendru bylo více než deset agentur, ze kterých si klient po dvou kolech vybral dvě.

„Jsme rádi, že naše dlouholeté zkušenosti s různými divizemi Škoda Auto, nyní budeme moci využít i ve spolupráci s českým zastoupením. O to více pak v oblasti ATL komunikace, která český lovebrand profiluje u domácích zákazníků. Naším úkolem bude vedle zavedené agentury přinášet nový pohled na věc a také zapojit technologické přesahy, které nabízíme v rámci Etnetera Group,” podotkl Michal Bubeníček, Strategy director Etnetera Motion.

„V náročném tendru jsme si vybrali partnery, kteří budou mít za úkol pokračovat v nastaveném standardu naší komunikace a přidat k němu i něco navíc. Velmi důležitým tématem pro nás bude v nadcházejících letech elektromobilita, což bude i největší výzva v oblasti komunikace právě pro spolupracující agentury,“ říká Libor Šedivák, vedoucí marketingu Škoda Auto Česká republika.

Jde tak o další spolupráci skupiny Etnetera a Škoda Auto. Na začátku letošního ledna oznámily vytvoření společného společného podniku Green:Code. Jeho cílem je optimalizovat uživatelskou zkušenost zákazníků značky Škoda a vytvořit software nové generace pro éru elektromobility.

-mav-