Dm drogerie podpoří ke svým 30 letům udržitelné projekty

sobota, 8. ledna 2022, 08:20 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Celkem tři desítky projektů z oblasti trvalé udržitelnosti podpoří společnosti Dm drogerie markt u příležitosti svého jubilea na českém trhu.

Zdroj: Dm drogerie markt

Zdroj: Dm drogerie markt

V roce 2022 si společnost Dm drogerie markt připomene 30 let na tuzemském trhu. U této příležitosti chce prostřednictvím společensky odpovědné iniciativy {Společně} podpořit třicítku projektů, které se věnují trvalé udržitelnosti.

Právě trvalá udržitelnost je dlouhodobě součástí filozofie firmy. „Dbát na udržitelnost totiž jinými slovy znamená pečovat o budoucnost příštích generací. Udržitelná budoucnost je naší prioritou, a proto se během oslav třicátých narozenin zaměříme na oblast trvalé udržitelnosti a oceníme třicet zelených projektů. Ty získají od Dm finanční podporu pro svou realizaci,“ přibližuje za společnost její manažer komunikace Jiří Peroutka. 

Se svým nápadem se o podporu může ucházet kdokoliv, od jednotlivců přes neziskové organizace až po velké firmy. Nezáleží na rozsahu ani nákladnosti, podmínkou však je, aby se přihlášený projekt zabýval tématem trvalé udržitelnosti, zejména v oblasti životního prostředí. Zároveň by se mělo jednat o projekt nový, není tedy možné přihlásit takový, který již byl realizován v minulosti. „Projekty lze přihlašovat přes platformu Společně do konce února. TOP 30 vítězných projektů vybere odborná porota v průběhu března. Realizace pak proběhne od dubna do září 2022,“ dodává Peroutka.

V minulosti Dm k příležitosti významných milníků věnovala prostředky charitativním organizacím či školkám a založila tradici Dm dobrovolnických dnů. Při oslavách 25 let pak podpořila více než 200 projektů ze sociální oblasti, a to částkou ve výši bezmála 15 milionů korun.

-stk-