Kaden spouští druhý ročník sběratelského klubu

středa, 12. ledna 2022, 08:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Českému výrobci modelů aut Kaden se marketingový tah se sběratelským klubem osvědčil a spouští druhý ročník.

Zdroj: FB Kaden

Zdroj: FB Kaden

Český výrobce kovových modelů aut Kaden (sesterská firma výrobce hraček Kovap) spouští druhý ročník svého sběratelského klubu. Východočeská firma se zaměřuje na výrobu do detailu propracovaných sběratelských kovových modelů aut či traktorů, které jsou dokonalými zmenšeninami originálů. Její produkty jsou vyhledávaným sběratelským artiklem. Zejména to platí pro limitované edice modelů, kterých vznikne jen stanovený počet.

V rámci marketingové komunikace se zákazníky vznikl v roce 2021 projekt sběratelského klubu a zaznamenal velký zájem. „Celkem se do našeho klubu loni zapojilo 412 sběratelů. Předpokládáme, že naprostá většina z nich bude pokračovat i letos a vytvoří si tak ucelenou řadu konstrukčně i výrobně dokonalých modelů,“ říká Lukáš Petrovický, výrobní ředitel Kaden.

Koupí členství v Klubu sběratelů Kaden získá zájemce čtyři modely, vydané pouze a jen pro členy klubu. Letos budou v rámci klubu vyrobeny čtyři varianty speciálních nákladních vozů Tatra, v měřítku 1:43. Členové Klubu sběratelů získají i možnost navštívit po dohodě sídlo firmy v Novém Hrádku a prohlédnout si celý proces výroby modelů Tatra.

Výrobce hraček Kovap posiluje marketingové aktivity

středa 17. února 2021

-zue-