Marketing Kia Europe povede David Hilbert

pondělí, 31. ledna 2022, 15:15 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Automobilka Kia mění tým na evropské úrovni. Marketing řídí nově David Hilbert, produktové plánování a tvorbu cen Alexandre Papapetropoulos.

Alexandre Papapetropoulos (vlevo) je novým produktovým ředitelem Kia Europe, David Hilbert (vpravo) nově povede na evropské úrovni marketing, zdroj: Kia Europe.

Alexandre Papapetropoulos (vlevo) je novým produktovým ředitelem Kia Europe, David Hilbert (vpravo) nově povede na evropské úrovni marketing, zdroj: Kia Europe.

Evropská centrála korejské automobilky Kia mění v souvislosti s plánem strategického růstu v tomto regionu manažerský tým. Novým marketingovým ředitelem se stává David Hilbert ze společnosti Kia UK. Na pozici ředitele produktového plánování a tvorby cen nastupuje Alexandre Papapetropoulos. 

David Hilbert má za sebou 18letou praxi v oblasti automobilového marketingu, které nabyl v nejrůznějších rolích napříč tímto odvětvím. Pro britskou pobočku automobilky Kia pracoval v marketingu od roku 2016. Na evropské úrovni bude dohlížet nad celoevropským týmem marketingu zodpovědný za rozvoj značky a strategie, marketingovou komunikaci, digitální transformaci, sociální média, tiskovou a korporátní komunikaci.

Alexandre Papapetropoulos působil před nástupem do Kia Europe v roce 2019 pro prémiové i mainstreamové automobilové značky na řadě klíčových evropských trhů. V nové pozici bude zodpovídat za předřazené i následné fáze vývoje a řízení produktů. Jeho aktivity budou zahrnovat mj. produktové plánování, marketing produktů a tvorbu cen. 

-stk-