Marketing skupiny Urban Survival vede Petr Dolejš

úterý, 4. ledna 2022, 12:05 Aktuality, Marketing, PR, Lidé MediaGuru

Do vedení marketingu architektonické skupiny Urban Survival nastupuje Petr Dolejš.

Petr Dolejš, zdroj: Urban Survival

Petr Dolejš, zdroj: Urban Survival

Do čela marketingu architektonické skupiny Urban Survival, sdružující sedm dceřiných společností, přichází Petr Dolejš. Ve své pozici PR a marketingového ředitele je zodpovědný především za komplexní nastavení marketingové strategie všech složek skupiny a posílení pozice společnosti mezi tuzemskými developerskými subjekty. Zaměří se také na celkovou popularizaci specifického přístupu k architektuře akcentující udržitelné, komunitní a moderní „out of the box“ pojetí výstavby občanských a rezidenčních staveb, kterým se skupina pod vedením architekta Pantelise Larcou profiluje. 

Již v minulém roce byl Dolejš zodpovědný za přípravu kompletního rebrandingu společnosti na leden 2022 ve spolupráci s kreativním studiem Brainz Disruptive. Nová vizuální identita má klást důraznější akcent na pospolitost skupiny a jejích jednotlivých sub-brandů.

Nová vizuální identita skupiny Urban Survival, zdroj: Urban Survival

Nová vizuální identita skupiny Urban Survival, zdroj: Urban Survival

Petr Dolejš dříve působil na vedoucích marketingových pozicích pražské zdravotnické skupiny Innova Healthcare, československého zastoupení italského výrobce komfortní techniky Ariston nebo Immergas. Je také spoluzakladatelem české firmy 3DK Technologies, která se věnuje 3D tisku či vývoji hi-tech postupů pro zlepšení hygienických řešení ve veřejném prostoru.

-stk-