Nefiremní zákazníky i marketing povede ve Vodafonu Weitz

středa, 12. ledna 2022, 07:25 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici viceprezidentky pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone nastupuje Zohar Weitz.

Zohar Weitz, zdroj: Vodafone

Zohar Weitz, zdroj: Vodafone

Novou viceprezidentkou pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone se stává Zohar Weitz. Na pozici nahrazuje Quiqueho Vivase, který  ji zastával poslední tři roky a v rámci skupiny se nyní přesouvá do Řecka. 

Zohar Weitz, původem z Izraele, přichází do České republiky z londýnské centrály Vodafonu, kde působila jako obchodní ředitelka pro Evropu, Turecko a Egypt. Řídila tzv. „always on“ strategii digitálního marketingu napříč skupinou Vodafone, která se zaměřuje na nepřetržitý proud komunikace se zákazníkem. Nastartovala globální transformační program zaměřený na digitální „Customer Value Management“ neboli systém řízení zákaznické hodnoty. Ve firmě pracuje od roku 2012. Před nástupem do Vodafonu pracovala 14 let v Izraeli pro řadu organizací a firem v telekomunikačním sektoru.

„Už ve své předchozí roli ve Vodafonu jsem byla s Českou republikou v kontaktu, takže jsem mohla poznat některé kolegy, ale také místní kulturu,“ říká Zohar Weitz, jež bude zodpovídat za prodej služeb nefiremním zákazníkům, tedy všem, kteří mají své smlouvy a služby u Vodafonu vedené na své rodné číslo nebo mají předplacené karty. Povede tým téměř 500 lidí, kteří se starají například o zákazníky v prodejnách, patří sem i celý marketing – tým lidí, který připravuje reklamní kampaně nejen do televize, služba Vodafone TV, digitální kanály, weby, e-shopy.

-stk-