Podcastový newsletter Z Doslechu přechází na předplatné

pondělí, 31. ledna 2022, 10:45 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Předplatné Z Doslechu je nabízeno ve třech základních balíčcích, základní balíček je pro jednotlivce od 100 Kč měsíčně.

Andrea Nesvadbová, zdroj: Z Doslechu

Andrea Nesvadbová, zdroj: Z Doslechu

Odběr newsletteru Z Doslechu, který přináší každý týden souhrn nejzajímavějších informací ze světa českých podcastů věnujících se byznysu, politice, médiím a veřejnému dění, bude zpoplatněn částkou od 100 Kč měsíčně. Obsah newsletteru připravují odborníci z firmy Hi-Lights ve spolupráci s experimentálním brandem katz83. Nově se partnerem projektu stává také monitorovací společnost Newton Media.

„Newsletter Z Doslechu jsme spustili loňské léto, doposud zatím jako zkušební verzi a testovali jsme, zda o něj bude zájem. Za ten půl rok nasbíral více jak 1 400 odběratelů,“ uvádí Andrea Nesvadbová, jednatelka Hi-Lights.

„Ceny jsme nastavili tak, aby byly dostupné pro každého, kdo má o kvalitní informace zájem. To ostatně odpovídá trendu na mediálním trhu, v podcastové oblasti zvláště, lidé jsou dnes už zvyklí a hlavně ochotní za obsah platit, věříme proto, že o odběratele tímto krokem nepřijdeme, " dodala Andrea Nesvadbová.

Předplatné Z Doslechu je nabízeno ve třech základních balíčcích, pro jednotlivce, pro firmy a pro ty, kteří si sami chtějí vybrat jaká témata a podcasty je zajímají. „Firmám můžeme díky spolupráci s Newton Media nabídnout i možnost rozšíření newsletteru o přehled podcastů, ve kterých zazněla zmínka o jejich společnosti, případně kde se probíralo pro ně klíčové téma. A těm nejnáročnějším upravíme newsletter podle jejich požadavků, jak po obsahové, tak po grafické stránce,“ uzavírá Nesvadbová.

-mav-