Puma si na komunikaci vybrala Bison & Rose

středa, 5. ledna 2022, 10:15 Aktuality, PR MediaGuru

Komunikaci kategorií run/train a lifestyle značky Puma bude mít na starosti agentura Bison & Rose.

Zdroj: Bison & Rose

Zdroj: Bison & Rose

Sportovní značka Puma si na komunikaci svých kategorií run/train a lifestyle vybrala ve výběrovém řízení vybrala agenturu Bison & Rose. Jejich oficiální spolupráce začala od ledna. Ze strany agentury ji bude zajišťovat tým Veroniky Deckerové v čele s Lucií Fialíkovou.

„Hledali jsme agenturu, která bude rozumět našim hodnotám, historii a dědictví značky a zároveň bude přicházet s inovativními nápady a aktivně vyhledávat PR příležitosti ve stávajících i nových oblastech. Tým Bison & Rose nás zaujal nejen originálně zpracovanou tendrovou nabídkou, ale také portfoliem svých služeb a zkušenostmi,“ říká Katarzyna Weslawowicz, Head of Marketing Puma Eastern Europe.

Na českém trhu se Puma věnuje mimo jiné podpoře začínajících talentů. V rámci projektu Puma Heroes ve spolupráci s ambasadorem Benem Cristovao vybrala čtyři mladé kreativce, kterým pomáhá nastartovat kariéru.

Brand se dlouhodobě věnuje také spolupráci s umělci a dalšími značkami i na globální úrovni. Například tento rok byl uveden se zpěvačkou Dua Lipou nový model tenisek Mayze, jenž je součástí iniciativy Puma She Moves Up, která prostřednictvím svých ambasadorek oslavuje ženy, posouvající svět umění a sportu kupředu a svou energií inspirují ostatní ženy po celém světě. Jako reakci na současnou pandemickou situaci rozběhla značka kampaň „Only See Great“, jejímž cílem je sdílet optimistické vize a zdůrazňovat sílu víry v sebe sama.

V kolaboraci s outdoorovou značkou Helly Hansen připravila Puma rovněž podzimní kolekci zimního funkční lifestylového a běžeckého oblečení i obuvi.

-stk-