Sodexo má nový marketingový tým, vede ho Michelfeit

pondělí, 31. ledna 2022, 13:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Společnost Sodexo Benefity sestavila v novém roce nový marketingový tým, který řídí Jan Michelfeit.

Nový marketingový tým společnosti Sodexo Benefity (zleva): Pavel Rusko, Jan Michelfeit a Michal Močko, zdroj: Sodexo Benefity

Nový marketingový tým společnosti Sodexo Benefity (zleva): Pavel Rusko, Jan Michelfeit a Michal Močko, zdroj: Sodexo Benefity

Společnost Sodexo Benefity vstoupila do nového roku s obnoveným marketingovým týmem. „Jeho úkolem bude mimo jiné vypořádat se s novými výzvami, které přináší digitalizace a také požadavky klientů na nové benefity v souvislosti s pandemií covid,“ říká Daniel Čapek, generální ředitel Sodexo Benefity. Šéfem marketingu je Jan Michelfeit. Na pozici CX manažera přišel Pavel Rusko, manažerem digitálního marketingu se stal Michal Močko. 

Jan Michelfeit do Sodexo přišel po patnáctiletém působení v bankovnictví, kde šéfoval týmům product managementu či segmentového řízení v Citibank a Raiffeisenbank. Jeho poslední zkušenost je z ING Bank, kde měl na starosti produktové týmy denního a digitální bankovnictví, customer experience, kampaně, procesy a následně i call centrum. „Za nejdůležitější považuji naslouchat zákazníkům, respektovat jejich zkušenost a tyto poznatky následně implementovat do činnosti a nabídky firmy. Mou prioritou je proto otevřená a srozumitelná oboustranná komunikace,“ popisuje Jan Michelfeit. 

Nově vytvořenou pozici CX manažera zastává Pavel Rusko, který na svém předchozím působišti v Raiffeisenbank zodpovídal například za zavedení Client Experience programu pro digitální bankovnictví. Manažerem digitálního marketingu se stává Michal Močko, který v Sodexo působil od roku 2019 jako specialista digitálního marketingu. Nyní povede samostatný tým a bude zodpovídat za digitální kampaně a výkonnostní marketing.

-stk-