Zásilkovna nově vydává v Okay a na pokladnách Českých drah

čtvrtek, 27. ledna 2022, 07:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Zásilkovna má nová výdejní místa na pobočkách prodejce elektra a nábytku Okay a na pokladnách Českých drah. Celkem jich provozuje téměř 7200.

Zásilkovna aktuálně nabízí téměř 7200 výdejních míst, zdroj: Zásilkovna

Zásilkovna aktuálně nabízí téměř 7200 výdejních míst, zdroj: Zásilkovna

Česká technologická firma Zásilkovna rozšiřuje svou síť výdejních míst o nové partnery. Nově si mohou zákazníci vyzvednout své zásilky na většině pobočkách společnosti Okay a také v obchodních prostorech Českých drah ve vybraných železničních stanicích. Celkově jde o 150 nových výdejních míst a jejich počet se bude dále navyšovat. Zásilkovna má nyní v České republice téměř 7200 výdejních míst.

„Výdejní místa jsou mezi zákazníky stále více oblíbeným místem vyzvedávání zásilek. Lidé oceňují především to, že si zásilku mohou vyzvednout podle svých časových možností, nemusí stát ve frontách a vše trvá několik desítek vteřin,“ říká Luboš Moravec, manažer výdejních míst Zásilkovny.

Společnost Okay je ryze česká společnost patřící mezi nejvýznamnější prodejce elektra a nábytku. Provozuje celkem 140 kamenných prodejen v České republice i na Slovensku a vlastní e-shop. 

Pobočky Zásilkovny na vlakových nádražích najdou cestující nejčastěji na pokladnách a v úschovnách zavazadel Českých drah nebo v prostorách využívaných během roku mimo jiné také pro službu ČD Bike. Konkrétní umístění a otevírací doba je zveřejněná na stránkách Zásilkovny. V tuto chvíli jsou výdejní místa na 19 nádražích.

„Lidé mají nyní možnost vyzvedávat si své objednané zásilky pohodlně přímo na nádraží, například při cestě ze zaměstnání či školy,“ dodal Petr Vondráček, ředitel odboru obchodu osobní dopravy Českých drah.

Zásilkovna plánuje do konce roku zvýšit počet Z-Boxů na 2500

neděle 8. srpna 2021

-zue-