Ženský online magazín Lifee.cz vede Markéta Behinová

středa, 5. ledna 2022, 16:15 Aktuality, Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Markéta Behinová přišla do čela ženského internetového magazínu Lifee.cz z televize Nova, kde se dva roky věnovala korporátní komunikaci.

Markéta Behinová, zdroj: Extra Online Media

Markéta Behinová, zdroj: Extra Online Media

Ženský magazín Lifee.cz vydavatelství Extra Online Media nově vede Markéta Behinová. Přichází z TV Nova, kde se dva roky věnovala korporátní komunikaci. Předtím byla léta spojená s lifestylovými časopisy Story, Glanc, Gurmet a Maminka, které redesignovala a obsahově rozvíjela jako šéfredaktorka i junior publisherka.

„Magazín Lifee.cz mě oslovil svým zaměřením a potenciálem. Chtěla bych do něj vnést svoji energii a dlouholeté zkušenosti z lifestylových i ženských médií. Neplánuji převratné změny, chci se zaměřit na exkluzivní obsah, více zapojit zajímavé osobnosti včetně slavných žen, rozjet podcasty, reflektovat trendy a život jako takový,“ uvádí ke své nové roli šéfredaktorky Markéta Behinová.

Markéta Behinová nedávno vydala publikaci Kniha o mateřství a spolupracovala jako scenárista/dramaturg na pořadu FTV Prima Máma nad věcí.

Magazín Lifee.cz měsíčně oslovuje 1,3 milionu reálných uživatelů a staví na pilířích – děti, rodina, styl, zdraví, láska a vztahy, horoskopy, vaření a recepty.

Vydavatelství Extra Online Media provozuje weby eXtra.cz, Lifee.cz, G.cz, OneTV.cz, Extralife.cz a Toprecepty.cz. Celkem oslovuje více než 5 miliónu reálných uživatelů měsíčně.

-mav-